מעבר לתפריט עליון מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון מעבר לרכיב נגישות
איש קשר:
סמי יוציס
phone
054-6919167 +

אודות

S&P Global Market Intelligence היא ספקית של נתונים ומחקרים גלובלים על מגוון סוגי מכשירים פיננסיים, הכוללים ניתוח ותובנות אנליטיות, המוצגים באמצעות פלטפורמות חדשניות.

מוצרים עיקריים

 • ESG image

  S&P Ratings Direct

  פלטפורמה אינטרנטית המספקת גישה בלעדית לדוחות הדירוג בפורמט מלא של חברות, דירוגי מדינות, ומחקרים כלכליים וחוצי סקטורים. אפשרות להגדרת קבלת התראות על כל שינוי דירוג, שינוי בהנהלת החברה, מיזוגים ורכישות, שינוי בתמחור שוק.
  קהל יעד: אנליסטים ומנהלי השקעות אג"ח גלובלי, מחלקות ניהול סיכונים

  למידע נוסף ובקשת הדגמה

 • ESG image

  שירותי ESG לחברות

  Task Force on Climate-related Financial Disclosures - TCFD Reporting- שירות ייעוץ מותאם לתאגידים הפועלים בישראל, המסייע בדיווח ESG בהתאם לתקני SASB או GRI.

 • ESG image

  שירותי ESG למשקיעים מוסדיים

  ESG Scores from CSA Survey - ציוני ESG המבוססים על סקר CSA המונה למעלה מ-7,300 חברות, מאפשר למשקיעים לבחון את תיק ההשקעות שלהם כנגד ציוני ה-ESG של החברות הכלולות בו.
  Climate Portfolio Analytics – נתונים וניתוחים של TruCost על ההיבט הסביבתי: השפעת אקלים, זיהום אוויר ומים, ניצול משאבי טבע ועוד. מבוסס על יותר מ-15,000 חברות ב-170 מדינות.

 • ESG image

  Capital IQ Platform

  פלטפורמה המאגדת מגוון רחב של מידע פיננסי, מידע שוק, מחקרים ואנליזה על מרבית החברות הציבוריות. כמו גם מיליוני חברות פרטיות. המידע מוצג באופן אינטרנטי וקיימת אפשרות להורדת נתונים כמותיים ונתוני גרפים לקבצי אקסל, כמו גם: מידע אודות דוחות כספיים, מיזוגים ורכישות, אחזקות בחברה, הנהלת החברה, חדשות ומחקרים.
  קהל יעד: מחלקות מחקר, מנהלי השקעות, חטיבת קשרי משקיעים, אסטרטגיה ומיזוגים.

 • ESG image

  Market Intelligence Platform

  פלטפורמת מידע ייחודית המספקת מידע וניתוחים אנליטיים בלעדיים בענפי פעילות הבאים: מוסדות פיננסיים, ענף האנרגיה, נדל"ן, תקשורת, כריה ומתכות. המידע מוצג באמצעות פלטפורמה אינטרנטית וקיימת אפשרות הורדת הנתונים הכמותיים לקבצי אקסל.
  קהל יעד: אנליסטים המסקרים את הסקטורים הבאים: מוסדות פיננסיים, תקשורת, נדל"ן, ענף האנרגיה וענף כרייה ומתכות.

 • ESG image

  S&P Leveraged Commentary Data

  פלטפורמת מידע אינטרנטית המספקת חדשות, נתונים ומחקר על אגחים והלוואות ממונפות.
  קהל יעד: מחלקות סינדקציה בבנקים ומנהלי השקעות אשר מתמקדים באגחים בתשואה גבוהה והלוואות ממונפות.

איש קשר:
אריק סייג
phone
44 20 7176 8446 +